יוצרים עתיד חדש עם התחדשות עירונית

ראשי> פינוי בינוי

פינוי בינוי

פינוי בינוי הוא הליך התחדשות עירונית, במסגרתו הוחלט להרוס את בתי המגורים המיושנים הנמצאים בתא שטח שנמצא בתחומיה של הרשות המקומית – ולבנות במקומם מבנים חדשים למגורים. הליך פינוי בינוי מספק מענה לכמה בעיות בתחום הנדל"ן הפרטי במרחב העירוני – במטרה להתאים את תנאי המגורים ואת אופי המבנים בתחומי העיר לעת המודרנית – כאשר בעלי הנכסים נהנים מזכויות הקבועות בחוק אשר נועדו לפצות אותם על התקופה בה נבנים הבניינים החדשים.

כיצד מתחילים פרויקט פינוי בינוי?

ראשית, כדאי לדעת כי משרד הבינוי יכול להשתמש בצו הכרזה ולהגדיר שטח כמיועד לפינוי בינוי, בעוד תוקף הצו הוא לשש שנים ובנייני המגורים החדשים מצדם חייבים לעמוד במגוון תקנות בטיחותיות ולספק לדיירים איכות חיים גבוהה יותר.
תהליכי פינוי בינוי מבוצעים על ידי יזם האחראי על השלבים השונים הכלולים בהם. בחלק מן המקרים היזם פונה לדיירים ולעיתים הדיירים המעוניינים בפינוי בינוי מחפשים אחר היזם ובכל אחד מהמקרים, השלב הראשון הוא החתמת בעלי הדירות על הסכמים הקובעים את הזכויות, החובות ולוחות הזמנים של כל צד במהלך הפרויקט.

 

בינוי פינוי – או להפך?

בתהליכים של פינוי בינוי הדיירים מועברים למגורים חדשים לפני תחילת העבודה, הם מקבלים שכר דירה על תקופת הבנייה וחוזרים לשטח רק לאחר סיום העבודה. לעומת זאת, בפרויקטים הפוכים של בינוי פינוי, הדיירים נשארים בשטח עד לסיום הבנייה של המגורים החדשים ורק אז עוברים אליהם וממירים את הדירות הישנות בחדשות. היתרון העיקרי בבינוי פינוי הוא השליטה של הדיירים בלוחות הזמנים, כמו גם שיקולי נוחות בלתי מבוטלים המאפשרים לבעלי הדירות לחיות בדירתם המוכרת לאורך כל התהליך.

 

מחדשים ומקימים בע"מ – מומחים בפינוי בינוי

מחדשים ומקימים בע"מ מייצגת את שיתוף הפעולה בין שלומי טהורי השקעות בע"מ ופרשקובסקי גרופ, אשר נוצר במטרה להעניק פתרונות לשיפור איכות הדיור בישראל. הסינרגיה בין שתי החברות המנוסות לצד הניסיון הרב שצברנו במהלך הובלת מגוון פרויקטים נדל"ניים – יחד ולחוד – תאפשר לך לבצע תהליך פינוי בינוי משתלם ביחס לכל אלטרנטיבה.

 

פנו אלינו עכשיו ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם!

מעונינים בפרוייקט פינוי בינוי?
מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

פרוייקטים נבחרים בפינוי בינוי